Collection: Navisuke 2023 Issue Special Feature
-
Lively Bifidobacteria (functional food) 30 pieces, 1.5g, 1 box (30 pieces)
Regular price ¥2,970Regular priceUnit price / perSale price ¥2,970 -
Enjoy Cream Meal (nutritional functional food) Various set 8 types x 3 packs each 1 set (8 types x 3 packs)
Regular price ¥5,544Regular priceUnit price / perSale price ¥5,544 -
Enjoy Cream Meal (nutritional functional food) Milk tea flavor 24 packs 1 box (24 packs)
Regular price ¥5,544Regular priceUnit price / perSale price ¥5,544 -
Enjoy Cream Meal (nutritional functional food) Corn soup flavor 24 packs 1 box (24 packs)
Regular price ¥5,544Regular priceUnit price / perSale price ¥5,544 -
Reha Time Jelly (nutritional supplement) Various set 4 types x 6 bags each 1 box (6 bags x 4 sets)
Regular price ¥6,072Regular priceUnit price / perSale price ¥6,072 -
Reha Time Jelly (Dietary Supplement) Sweet Summer Flavor 24 Bags 1 Box (24 Bags)
Regular price ¥6,072Regular priceUnit price / perSale price ¥6,072 -
Reha Time Jelly (Dietary Supplement) Honey Lemon Flavor 24 Bags 1 Box (24 Pieces)
Regular price ¥6,072Regular priceUnit price / perSale price ¥6,072 -
Reha Time Jelly (Dietary Supplement) Peach Flavor 24 Bags 1 Box (24 Pieces)
Regular price ¥6,072Regular priceUnit price / perSale price ¥6,072Sold out -
Reha Time Jelly (Dietary Supplement) Muscat Flavor 24 Bags 1 Box (24 Pieces)
Regular price ¥6,072Regular priceUnit price / perSale price ¥6,072 -
Act Water (hydration jelly) 24 pieces 651355 1 box (24 pieces)
Regular price ¥4,488Regular priceUnit price / perSale price ¥4,488 -
Enjoy Cup Jelly (Dietary Supplement) Colorful Set 8 types x 3 pieces each 1 box (8 types x 3 pieces)
Regular price ¥3,696Regular priceUnit price / perSale price ¥3,696Sold out -
Enjoy Cup Jelly (Dietary Supplement) Azuki Flavor 24 Pieces 1 Box (24 Pieces)
Regular price ¥3,696Regular priceUnit price / perSale price ¥3,696Sold out -
Enjoy Small High Calorie Jelly (Dietary Supplement) Various Set 6 Types x 4 Pieces Each 1 Box (4 Pieces x 6 Types)
Regular price ¥4,224Regular priceUnit price / perSale price ¥4,224 -
Tsururinko Quickly (Thickening Food) 2kg 1 bag
Regular price ¥9,240Regular priceUnit price / perSale price ¥9,240 -
Tsururinko Quickly (Thickening Food) 800g 1 bag
Regular price ¥3,817Regular priceUnit price / perSale price ¥3,817 -
Tsururinko Quickly (Thickening Food) 300g 1 bag
Regular price ¥1,672Regular priceUnit price / perSale price ¥1,672